Lajme

05 March 2018

Bleona Qereti arrin të tërheqë vëmendjen e mediave ndërkombëtare

Këngëtarja shqiptare e muzikës pop, Bleona Qereti, është kujdesur që e gjithë vëmendja të jetë tek ajo, gjatë pranisë në eventin e Vanity Fair që u zhvillua në Los Angeles – shkruan Mirror në artikullin kushtuar saj.

38-vjeçarja kishte veshur një fustan shumë transparent rrjetë, i cili ia ekspozonte një pjesë të madhe të trupit duke përfshirë edhe gjoksin.
Mirëpo, shkruan Mirror, kjo ishte paraqitje shumë më pak e ekspozuar në krahasim me herën e parë kur kishte veshur diçka të tillë.

Duket se këngëtarja dhe aktorja kujdeset që të vishet në mënyrë që të sigurojë vëmendjen e njerëzve, thuhet më tej.
Për shembull, ajo ishte paraqitur në American Music Awards të vitit 2014 me një veshje të ngjashme. Asokohe, duke folur për përzgjedhjen, citohet të ketë thënë për Us Weekly, se prindërit e saj ishin turpëruar për veshjen.
“Ata nuk po dalin nga banesa. Nuk duan të dalin as sot. Mirëpo, unë them se kjo është gjë e mirë, më besoni”, citohet të ketë thënë këngëtarja shqiptare.

Ajo ka veshur rroba nga më të ndryshmet ndër vite duke tërhequr vëmendje me paraqitjen e saj, thuhet në këtë artikull.
Për veshjen e Bleonës shkruajtën edhe disa prej tabloideve të tjera si Daily Mail, The Sun, Express.co.uk e Metro.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com