Lajme

10 November 2017

Bleona Qereti ndan me ndjekësit zgjidhjen e saj për t’u bërë mama në një moshë të madhe

Këngëtarja ka publikuar një video në rrjete sociale Facebook dhe Instagram, ku thotë se ka një rekomandim për femrat të cilat e kanë prioritet karrierën e tyre.
Ajo ka shpjeguar metodën e ruajtjes së qelizave vezë dhe të ngrirjes së tyre, në mënyrë që femrat që duan të krijiojnë familje ta bëjnë këtë më vonë.

“Jam e ngazëllyer t’iu njoftoj për rrugëtimin tim të ngrirjes së vezoreve me ju. Kjo procedurë ka qenë një avancim i rëndësishëm për gratë që duan të bëjnë karrierën e tyre prioritet. Unë do të postoj njoftime të reja për këtë procedurë jo më larg se nesër”, u shpreh Bleona në këtë video.Bleona ka shokuar të gjithë me këtë video, madje shumë ndjekës janë ndarë të ç’orientuar me atë që po bën Bleona. Nuk dihet po ashtu, nëse vërtet Bleona e ka pengesë rritjen e fëmijëve në këtë fazë të jetës së saj. Ajo ka kohë që është ndarë nga bashkëshorti Ganiu dhe nuk është raportuar për ndonjë lidhje.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com