Lajme

18 May 2018

Bleona Qereti zbulon gjoksin në tapetin e kuq të “AMFAR”

Bleona Qereti, së fundmi ka marrë pjesë në eventin që organizohet çdo vit “AMFAR” një fondacion në ndihmë të të prekurve me virusin HIV. Ajo sërish është shfaqur provokuese me një fustan të tejdukshëm.

Këngëtarja shqiptare ka parakaluar në tapetin e kuq e veshur me një fustan ngjyrë ari, por që i vërehen edhe pjesët e trupit, veçanërisht gjoksi që ka tërhequr vëmendjen e fansave. Pak ditë më parë Bleona tha se të qenit e zhveshur në sytë e publikut ka të bëjë me artin dhe jo me vëmendjen. Komentet sërish në drejtim të veshjes së saj kanë qënë të shumta.

Stream @amfarlive now . Link in bio

Un post condiviso da Bleona (@bleona) in data:

@amfar #now

Un post condiviso da Bleona (@bleona) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com