Lajme

13 March 2018

Bleona vazhdon me serinë e zhveshjeve

Bleona Qereti edhe një herë është siguruar që të rrëmbejë vëmendjen.

Këngëtarja ka dalë në të brendshme teksa gjoksin e ka zbuluar plotësisht në një veshje mjaft transparente.
Ajo shfaqet e tëra në të zezë dhe duket bukur e provokative.

Megjithatë, edhe kjo paraqitje e Bleonës zgjoi një varg polemikash në rrjetet sociale.
Bukuroshja ka publikuar së fundmi edhe këngën e re “Wicked Love”, pas një fushate të re negative kundër saj.

Bleona rrëmbeu vëmendjen së fundmi me paraqitjen e saj në mbrëmjen pas Oscars.
Ajo nuk i la aspak vend imagjinatës duke zbuluar plotësisht gjoksin, e me këtë siguroi edhe vëmendjen e disa mediave ndërkombëtare.

“WICKED LOVE”- link in bio

Un post condiviso da Bleona (@bleona) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com