Lajme

16 January 2018

Blerim Destani i jep “leje”, ja kur do të publikohet kënga e Noizyt

Noizy dhe aktori i njohur shqiptar me famë ndërkombëtare Blerim Destani kanë një marrëdhënie shumë të mirë shoqërore dhe në kohën e tyre të lirë, një pjesë të mirë të saj e kalojnë në shoqërinë e njëri-tjetrit.
Prej disa ditësh Noizy ka lajmëruar për publikimin e një këngë të re të titulluar “Gjuha e Kampionit” por gjithashtu ai është shprehur se për shkak të një basti, ai varej nga miku i tij Blerim Destani për të treguar se kur do të lançohej ky projekt. Mesa duket aktori i njohur shqiptar nuk e ka “lodhur” më shumë mikun e tij, pasi siç të dy kanë njoftuar, ditën e nesërme do të publikohet kënga e shumëpritur.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com