Lajme

25 February 2018

Blerta Leka e pranon: Më ka pëlqyer Edgar Çani por e dashura nuk i ndahej

Miss Universe Albania 2017, Blerta Leka ka treguar për simpatinë ndaj një prej futbollistëve të Kombëtares Shqiptare. E pyetur nga Antoneta në lidhje me futbollistët që kishte takuar, ajo ka treguar emrin e atij që i ka pëlqyer më shumë. Bëhet fjalë për Edgar Çani, i cili siç u shpreh bukuroshja për Revistën Vip dhe MCN Radio, shoqërohej nga e dashura gjithandej. Ndiqni rrëfimin e plotë në videon më poshtë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com