Lajme

26 February 2018

Blerta Leka flet për eksperiencën e paharrueshme në Miss Universe, prapaskenat dhe incidentet

Ajo u shpall Miss Universe Albania në vitin 2017 dhe për pasojë përfaqësoi vendin tonë në konkursin e njohur të bukurisë në Las Vegas. Atje bashkë me përfaqësueset e vendeve të tjera kaluan ditë sa të bukura aq edhe të lodhshme. Gjatë provave por jo vetëm, për spektaklin e madh ato kanë pësuar incidente të ndryshme.
Fitimi i kurorës së missit në Shqipëri i hapi Blertës edhe dyert e ekranit ku filloi eksperienca të reja televizive. Këto dhe të tjera Blerta i tregon në intervistën që Antoneta ka realizuar me të për Revistën Vip dhe MCN Radio, të cilën keni mundësi ta ndiqni në videon më poshtë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com