Lajme

25 February 2018

Blerta Leka: Jam shumë pro operacioneve plastike

Gjatë intervistës për Revistën VIP dhe MCN Radio, bukuroshja që fitoi kurorën e Miss Universe Albania 2017 ka treguar se nuk është aspak kundra operacioneve plastike. Ajo ka pranuar se në një të ardhme të afërt edhe ajo mund t’i nënshtrohet një të tilli. Për më shumë ndiqni intervistën që Antoneta ka realizuar me të në videon më poshtë.

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com