Lajme

11 March 2018

Bleta Brovina sjell projektin e radhës, “Për ty”

Bleta Brovina sjell një këngë të re dhe ka zgjedhur të vijë solo edhe këtë herë.
“Për ty”, titullohet kënga më e re e këngëtares, të cilën e ka shoqëruar me video mjaft të bukur.

Kënga bën fjalë për një histori dashurie, e cila ka përfunduar.

Tekstin e këngës e ka shkruar Imperi Alb ndërsa për videon është kujdesur Askjack.

Kujtojmë që kënga e fundit “Luje” është shikuar rreth 100 mijë herë në YouTube.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com