Lajme

12 June 2019

Bora Zemani i fut duart kunatit

Prej kohësh Bora Zemani, pas ndarjes nga Vin Veli, martesë nga e cila kanë edhe një djalë, moderatorja po flitet se është në një lidhje me Donald Veshaj, aktorin e humorit.

Së fundmi Zemani ka publikuar një foto teksa prek nga të pasmet dy vëllezërit binjakë, Donaldin dhe Romeon.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com