Lajme

20 August 2018

Bora Zemani për ish-partnerin e saj DJ Vini: Gjithë jetën do jemi të lidhur bashkë

Ndarja e moderatores Bora Zemani dhe Dj Vini ishte kryefjala e mediave rozë për disa muaj me rradhë. Ndarja e tyre i habiti jo pak fansat. Së fundmi Bora ka folur për marrëdhënien e saj me ish- partnerin e saj.

“Ne jemi bashkë në momentin kur bëhet fjalë për Arborin. Unë dhe Vini nuk jemi armiq, gjithë jetën do të jemi të lidhur bashkë”, është shprehur moderatorja.

Bora njëkohësisht u shpreh se nuk është në një lidhje dashurie, pasi është e fokusuar në karrierën e saj dhe se sezonin e ri televiziv nuk do e shohim më në ekranin e “Digitalb”.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com