Lajme

14 September 2018

Bora Zemani për ndarjen nga Vin Veli: Nuk ka qenë e thjeshtë por besoj në dashuri

Ka kaluar një vit që kur moderatorja Bora Zemani dhe Vin Veli i dhanë fund romancës së tyre. Ata janë prindër të një djali të quajtur Arbnor. Në intervistat e saj moderatorja është shprehur se ajo dhe Vini janë gjithmonë bashkë kur bëhet fjalë për djalin e tyre.

Së fundmi e pyetur nga një ndjekës në “Instastory” nëse e ka patur të vështirë ndarjen, ajo është përgjigjur: “Nuk besoj se ka ndarje të thjeshtë”. Madje është shprehur se beson në dashuri sepse njeriu ka nevojë të dashurojë, pavarësisht përfundimit.


 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com