Lajme

22 September 2014

Bow Wow i fejuar me Erica Mena

||
0 Comment
|

IMG_20140922_1
Pas nje fundjave te mbushur me nuditet, ku ka me mire sesa te lajmerojme bashkimin e dy celebriteteve? Bow Wow ose ndryshe i njohur si Shad Moss i ka propozuar Erica Menas dhe ajo i ka thene po. Pak pas kesaj ajo ka konfirmuar fejesen me nje foto ne instagram dhe ne nje interviste per ThisIs50’s me Jack Thriller.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com