Lajme

16 August 2017

Brad Pitt dhe Angelina Jolie shuajnë shpresat për një ribashkim mes tyre

|
By
|
0 Comment
|

Brad Pitt dhe Angelina Jolie janë në bisedime për divorc dhe nuk ka pasur asnjë bisedë për ribashkim, ashtu siç kanë raportuar disa media botërore.
Javën e kaluar është raportuar se dyshja e aktorëve është duke menduar për ribashkim, por burimet e TMZ-së të afërta me çiftin kanë thënë se nuk ka asgjë të vërtetë rreth këtyre raportimeve.
Dy palët janë duke punuar për arritjen e marrëveshjes për kujdestarinë e fëmijëve dhe procedurat e shkurorëzimit po vazhdojnë.TMZ raporton se njëra prej arsyeve se përse dyshja nuk do të ribashkohet është se Angelina ka bërë akuza të rënda ndaj Bradit, duke pohuar se ai ishte shumë abuziv ndaj fëmijëve.Aktori Pitt nuk ka fshehur ndjenjat e tij për fëmijët – ata janë prioritet i tij, por nuk TMZ raporton se dyshja nuk e ka ndërmend ribashkimin.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com