Lajme

15 March 2019

Bradley Cooper dhe Irina Shayk hedhin poshtë çdo dyshim për ndarjen mes tyre!

Pas thashethemeve për tradhtinë e Bradley Cooper me Lady Gaga-n,çifti Brandley dhe Irina Shayk janë më të lumtur se kurrë në krahët e njëri tjetrit duke hedhur poshtë çdo dyshim për ndarjen e tyre!

Ditën e djeshme ata janë fotografuar së bashku me vajzën e tyre të ulur në disa shkallë ,shumë të qeshur.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com