Lajme

05 June 2017

Bradley Cooper dhe Irina Shayk shëtitje si një familje e lumtur

|
By
|
0 Comment
|

Bradley Cooper dhe Irina Shayk tashmë dalin në xhiro me vajzën e tyre vetëm disa muajshe. Ata kanë vendosur që të bëjnë një shëtitje të këndshme me të voglen Lea De Seine në Los Angeles.42-vjeçari mbante në krahë vajzën e tij në mbështjellë me batanije ndërsa modelja shtynte karrocën. Çifti dhe Lea ishin nën shoqërinë e një qeni i cili mbahej nga bukuroshja 31-vjeçare.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com