Lajme

17 April 2018

Braziliania seksi “pushton” kopertinën e Playboy Italia

Ajo ka një emër vërtet të çuditshëm por e rëndësishme është që bëhet fjalë për një femër shumë të bukur dhe me forma superseksi.

Katiely Kathissumi është një modele braziliane e cila prej disa kohësh punon në Itali. Sëfundmi Katiely me linjat e saj perfekte ka pushtuar kopertinën e muajit prill të revistës së famshme Playboy për Italinë, duke u bërë shumë e njohur në gadishullin Apenin.

Katieli është gjithashtu një fanse e futbollit dhe në qershor ajo do të jetë një nga tifozet më të nxehta të Brazilit në Botërorin Rusi 2018.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com