Lajme

19 April 2018

Brenda fermës luksoze të Miley Cyrus…

Ferma luksoze e Miley Cyrus e ndodhur në Hidden Hills, California është blerë tre vite më parë nga këngëtarja dhe kushton 5 milion dollarë. Miley është një adhuruese e madhe e kafshëve dhe në fermën ku ajo jeton me të dashurin e saj Liam Hemsworth mbajnë qenë, kuaj, pula dhe një derrkuc.

Miley e ka nxjerë në shitje, pasi ka blerë një tjetër fermë. Në fermë ndodhet një zonë kalërimi, livadhe, kopshte me perime, një pishinë si dhe vreshta. Ndër të tjera shtëpia ka shtatë dhoma gjumi dhe gjashtë banjo.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com