Lajme

20 April 2018

Brenda pak ditësh produksioni muzikor i Klea Hutës është gati

Prej ditësh Klea Huta ka paralajmëruar produksionet e reja muzikore dhe duket se shumë shpejt do kemi mundësinë ti shijojmë. Këngëtarja dhe prezantuesja ka publikuar në “Instagram” një status ku njofton se kënga e saj “bla bla bla” është gati.

Le të themi se është gati”- ka shkruar Klea bashkangjitur fotos së saj me të cilën ka vendosur të prezantojë finalizimin e projektit të saj më të ri.

Klea duket mjaft bukur në imazhin e publikuar teksa shkëlqen e veshur dhe e rrethuar nga ngjyra rozë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com