Lajme

10 April 2018

Brenda shtëpisë luksoze të Majkut

Së fundmi është përfolur për lidhjen me modelen nga Prishtina, Melita Nushi dhe kjo e thënë pasi disa foto e kanë i kapur mat në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Edhe në postimet në Instastory, Melita është prezente dhe reperi Majk duket të jetë shumë i dashuruar pas modeles.
Ndërsa në postimet e fundit Majk ka zgjedhur të shfaq në Instastory pamje të shtëpisë së tij ku siç shihet mbizotëron luksi në nivele të larta.

Të jetë kjo foleja e dashurisë për Majk dhe Melita? Ndoshta reperi ka zgjedhur mënyrën e duhur për ta kaluar kohën me bukuroshen nga Prishtina.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com