Lajme

01 March 2016

Brie Larson mbështet viktimat e abuzimit seksual

||
0 Comment
|

Brie Larson fitoi çmimin Oscar si aktorja më e mirë për rolin e saj të arrirë në filmin ‘Room’ në mbrëmjen e 28 Shkurtit. Ajo çka i bëri përshtypje shumë njerëzve ishte gjesti plot dashuri i aktores gjatë Academy Awards kundrejt viktimave të abuzimit seksual. Protagonistja e ‘Room’ qëndroi pranë skenës kur Lady Gaga këndoi ‘Till it happens to You’ dhe pasi performanca e këngës mbaroi, pjesë e së cilës ishin dhe disa të mbijetuar të abuzimeve seksuale, këta të fundit po linin skenën dhe kaluan krah Brie Larson. Menjëherë Brie filloi të përqafonte secilin prej tyre duke i lënë të kuptonin që nuk ishin vetëm.

 

brie

brie-larson-oscar-hugs-pic

BrieLarsonHugs

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com