Lajme

21 October 2017

Britney Spears kthehet pas në kohë

||
0 Comment
|

Kanë kaluar afërsisht 20 vjet që kur Britney Spears nisi karrierën e saj muzikore me këngën e famshme me veshje shkolle, “Baby one more time”. Së fundmi në Instagram, 36 vjeçarja Britney Spears shfaqet me një bluzë të shkurtër dhe një mini me pala, që u kujton fansave pamjen e saj në hitin e famshëm të vitit 1998. Duket se vitet skanë kaluar aspak për Britney Spears.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com