Lajme

16 August 2018

Britney Spears në një kërcim sensual dhe i dashuri i saj nuk i rezistoi dot…

Britney Spears është padyshim një nga yjet e showbizit e cila komentohet së tepërmi për lidhjet dhe historitë e saj të dashurisë. Ajo prej një kohe të gjatë është e lidhur me 23-vjeçarin , Sam Asghari.

Ata vazhdimisht ndajnë për fansat në rrjetet sociale imazhe të ndryshme të historisë së tyre të dashurisë. Edhe së fundmi, Britney ka ndarë për fansat një video teksa shihet duke kërcyer së bashku me të dashurin e saj. Sam nuk i ka rezistuar dot kërcimit të saj sensual dhe i dhuron asaj një puthje.

“Sam Sghari erdhi për të më vizituar në Belgjikë, kështu që vallëzuam para shfaqjes sime! Çfarë mbrëmje e përsosur “, ka shkruar bashkëngjitur videos së postuar Britney.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com