Lajme

26 September 2018

Brooklyn Beckham ribashkohet me ish të dashurën !

Brooklyn Beckham dhe ish e dashura e tij Lexy Pantera mund të jenë ribashkuar.

Një burim ka thënë për Page Six se Beckham dhe Pantera u panë bashkë fundjavën e kaluar.

‘Ata ishin duke kërcyer në një klub dhe u panë mjaft të afërt me njëri tjetrin.

Më vonë gjatë asaj nate, çifti është parë në Roxy nga i cili dolën duke u përqafuar.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com