Lajme

22 May 2018

Bukuria e saj mund t’iu bëj të mendoni se Sara Cardona është modele, por zbuloni profesionin e saj të vërtetë

Bukuria, format e saj atraktive trupore dhe fotot e publikuara në rrjetet sociale mund t’iu lënë përshtypjen se Sara Cardona është padyshim një modele dhe mbi të gjitha shumë e suksesshme por në të vërtetë, Sara është një gazetare reportere për ESPN.

Ajo ka qenë shumë më e hapur kohët e fundit për romancën e saj me Atlanta Falcons Eric Saubert. Cardona e bëri marrëdhënien zyrtare të Instagram gjatë fundjavës përmes një fotoje bashkëngjitur së cilës shkruante: “E bukur, apo jo?” Ju nuk duhet të humbisni disa prej fotove të saj më të nxehta.

Felt so good being back on the sidelines doing what I love ❤️🏈

Un post condiviso da Sara Cardona (@sara_cardonaa) in data:

Merry Christmas ❤️

Un post condiviso da Sara Cardona (@sara_cardonaa) in data:

The perfect pool side set ❤️ @fashionnova Makeup by @makeupbycorey

Un post condiviso da Sara Cardona (@sara_cardonaa) in data:

My girl @hair_andreajacinto always keeping my hair tv ready 💛

Un post condiviso da Sara Cardona (@sara_cardonaa) in data:

🎀🎀 romper @fashionnova || dc "sara"

Un post condiviso da Sara Cardona (@sara_cardonaa) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com