Lajme

03 March 2016

Burre e Grua, Por Parate I Kam Per Vete

||
0 Comment
|

Ylli i Keeping Up With the Kardashians, Kim Kardashian dukett se nuk është kaq ë lidhur me bashkëshortin e saj Kanye Ëest kur është fjala për financat.
Ylli thuhet se i ka të ndara të ardhurat financiare nga Kanye, dhe ka refuzuar ta ndihmojë këngëtarin, kur ky i fundit u detyrua të kërkojë publikisht ndihmë.
Raportohet se West ka një pasuri prej 145 milionë dollarësh, krahasuar me Kardashians që ka 85 milionë dollarë. Por West së fundi kërkoi 53 milionë dollarë nga CEO i Facebook.

“Kanye shpenzon paratë sikurse të rriteshin në pemë’, tha një burim i afërt me çiftin.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com