Lajme

25 July 2014

Busta Rhymes largohet nga Cash Money Records

||
0 Comment
|

imageBusta Rhymes le Cash Money Records. Rreperi eshte shprehur qe pas humbjes se shokut te tij Chris Lighty dhe babait te tij, nuk mundet te qendroje me ne Cash Money.

Ne nje bisede me Birdman, Busta ka thene:” Bird, ti i di marredheniet tona. Ato s’do ndryshojne, ama, duhet ti shoh gjerat ne menyren qe une dua ti shoh ato.”

Rreperi gjithashtu eshte shprehur per albumin e tij “Extinction Level Event 2” qe pritet te lancohet ne nentor, por per momentin ka disa probleme me ligjin ndaj nuk e di me siguri.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com