Lajme

02 December 2018

Buta publikon videoklipin e këngës “Ok Ok”

“Ok Ok” është titulli i këngës më të re të reperit Buta, të cilën e ka shoqëruar me videoklip.

Më herët, Buta ka bërë të ditur se albumi “Vjeshtë/Dimër ‘18” do të lancohet më 5 dhjetor të këtij viti.

“Anuloje” është një prej projekteve më të fundit te reperit gjatë këtij viti.

Bashkëpunimi me DJ Flow u pëlqye shumë nga fansat e tij dhe videoklipi deri më tani është shikuar mbi tre milionë herë në YouTube.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com