Lajme

23 April 2018

Butrint Imeri befason fansat, paralajmëron 3 projekte të reja muzikore

Butrint Imeri falë zërit, stilit, projekteve të veçanta muzikore është kthyer në këngëtarin më të preferuar të momentit.

Pas hitit të fundit “Xhanëm”, që ishte sukses absolut për këngëtarin simpatik, është radha e projekteve të tjera. Dhe nuk bëhet fjalë për një, por për tre të tilla.

Një lajm i tillë bëhet i ditur nga një postim në rrjetin social Instagram nga vetë Butrinti.

Të gjithë jemi kureshtarë të shohim projektet e finalizuara që me siguri do na shoqërojnë përgjatë verës.

Tri projekte per kete vere.. ??

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com