Lajme

03 July 2018

Butrint Imeri publikon “Alea”, në videoklip edhe blogerja e njohur

Butrint Imeri ka gëzim të dyfishtë në ditën e sotme.

Këngëtari sot ka mbushur 21 vjet dhe ka marrë urime të përzemërta nga miqtë dhe familjarët, por nuk kanë munguar as fansat.
Por, krahas ditëlindjes ai ka ardhur edhe me një projekt të ri muzikor që e ka publikuar në përvjetorin e lindjes.
“Alea”, titullohet kënga e re këngëtarit që e ka shoqëruar me video, ku në të shihet edhe blogerja e fashme gjermane Basma Bada.

Xhirimet e këtij klipi janë kryer në Tajlandë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com