Lajme

11 January 2018

Capital T dhe Granit Dërgutin sjellin “Yoko Ono”

Reperi i njohur Capital T kishte njoftuar se do sjellë këngën më të re ‘Yoko Ono’ në bashkëpunim me Granit Dërgutin.
Duhej të publikohej dje në orën 19:00, por erdhi në kanalin Youtube ditën e sotme. Kënga duket se ka patur një problem që këngëtarët kanë vendosur ta rregullojnë. Në një postim të ri në Instastory, ai tregoi se video është në proces dhe shumë shpejt do ta dëgjojnë të gjithë. Projekti do jetë pjesë e Mixtape të tij, ‘Winter is here’ e cila përmban shumë këngë, pjesa më e madhe e të cilave janë me klipe muzikore.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com