Lajme

06 December 2017

Capital T dhe MC Kresha sjellin “Numra”

Dy reperët e njohur MC Kresha dhe Capital T kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri “Numra”. Ky bashkëpunim duket të jetë mjaft premtues, teksa vjen me tendencën për tu bërë hit.

Të dy artistët kanë qenë shumë aktivë dhe të angazhuar muajve të fundit në projekte. Capital T ka lançuar albumin e ri me titull “Winter is here”, ndërsa ka sjell disa këngë të reja për fansat, dhe vazhdon të realizojë të tjera. Ndërkohë MC Kresha është në përfundim të albumit më të ri “United State of Albania”, të cilin pret ta publikojë së shpejti.

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com