Lajme

11 February 2019

Capital T publikoi këngën e re “Kujtime”, dhe të gjithë u fiksuan pas saj

“Kujtime” është titulli i këngës më të re, të cilën Capital T e ka sjellë me videoklip.

Kënga është realizim i producentit Bo Beatz, i cili e ka bërë muzikën, ndërsa miksimi dhe masterizimi mban firmën e Lorenc Alija (Alija Avaxus).
Ky projekt i ri i reperit ka ardhur me një stil të ri, me elemente të muzikës indiane dhe duket se publikut i ka pëqyer shumë. Për më pak se një ditë ka arritur mbi gjysëm milione klikime në YouTube.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com