Lajme

11 February 2019

Capital T së shpejti bashkëpunim me rreperin e njohur Wiz Khalifa!

Që artisti shqiptar Capital T po jeton ditët e tij më të mira në karrierë kjo është e dukshme! Por që ditët e mira nuk mbarojnë me kaq dhe se ai ka në mendje të sjellë një bashkëpunim me rreperin e njohur Wiz Khalifa kjo po që është kthesë në karrierë dhe ky po që është super lajm!

Përmes një video të postuar në instagram dy rreperët shihen së bashku në studio të cilët mesa duket diçka po “gatuajnë”.

Deri më tani asnjë nga artistët shqiptar nuk ka arritur të ketë një bashkëpunim të këtij niveli!

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com