Lajme

24 February 2018

Capital T vazhdon me surprizat e tij, publikon videon duke bërë edhe njëherë konfuz fansat

Capital t ka habitur të gjithë me ndryshimet e bëra në rrjetin social Instagram duke fshirë çdo postim të tij. Ai dhe Majk kanë paralajmëruar se së shpejti do të sjellin një këngë të re por paraprakisht reperi ka sjellë një projekt të ri.

“Veç fillimi”, titullohet projekti i Capital T, të cilën e ka shoqëruar edhe me video, por për të cilin nuk ka dhënë detaje, duke konfuzuar kështu fansat nëse bëhet fjalë për një klip, apo një dokumentar rreth karrierës së tij, të paralajmëruar prej një viti.

Këtë të fundit e ka realizuar video kompania e mirënjohur kosovare, Imagine Films.
Në këtë video, ai vjen me një ndryshim drastik, pasi vendos të presë flokët e tij, të cilat prej një kohe të gjatë kanë qenë pjesë e stilit të tij.

VEÇ FILLIMI – video e plotë në Youtube , linku në bio …

Un post condiviso da Capital T (@truekapo) in data:


|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com