Lajme

07 January 2019

Cardi B dhe Bruno Mars me bashkëpunim të ri

Pas hitit, “Finesse”, Cardi duket se do të realizojë tjetër bashkëpunim me Bruno Mars.

Pjesë e këngës do të jetë dhe një këngëtarë tjetër emri i të cilit ende nuk është bërë i ditur. Kënga do të publikohet në datë 25 janar sipas disa burimeve por megjithatë ende nuk është konfirmuar asgjë.

Gjithashtu flitej se Cardi B dhe Bruno Mars do të nisnin dhe një turne sëbashku por pë arsye të vajzës së saj Kulture Cardi B nuk mund të ishte pjesë.

 

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com