Lajme

19 April 2018

Cardi B vezulluese në Coachella, shfaqet me aksesorin që kushton 400 mijë dollarë

Cardi B edhe pse shtatzënë ka shkëlqyer me performancën e saj në Coachella të dielën.

Por jo vetëm talenti i saj ishte arsyeja e shkëlqimit! Cardi B në performancë mbante një varëse me gurë diamanti që i ka mahnitur spektatorët.

Varësja ishte me personazhin e kukullave lepurushen Lola dhe kjo ja ka shtuar akoma dhe më shumë shkëlqimin Cardi B.

Sipas burimeve për TMZ varësja ka kushtuar rreth 400 mijë dollarë dhe bëhet fjalë për 110 karatë diamante.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com