Category

Gossip

Biznesmenet turk

Trendi me I me I ri tani jane lidhjet me biznesmenet turk. Dhe “fatlumja” e rradhes eshte Bleona Qereti. Fjalet thone se kengetarja ka qene... Read More
30
November 2014