Category

Gossip

||
0 Comment

“Lufte” ne Twitter

Nuk eshte mbyllur ende konflikti mes Tyga dhe Drake, madje perkundrazi jane perfshire edhe Kylie Jenner dhe Blac Chyna. Fushat e betejes mbeten Twitter dhe... Read More
04
November 2014

Tyga & kylie

Te jesh ne koherence me Kardashianet eshte trendi i fundit i rrepereve te Young Money. Kesaj rradhe eshte Tyga qe shihet shume me 17 vjecaren... Read More
10
October 2014
||
0 Comment

Drake dhe Lira ?

Deri me tani jane thjesht thashetheme, por duke njohur shijet e rreperit dhe duke analizuar Lira-n nga fotot qe na mundeson interneti, mund te themi... Read More
05
October 2014
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com