Category

Gossip

||
0 Comment

Bebe Rexha shkelqen

Shumë yje performuan në ceremoninë që zgjati më tepër se dy orë të dielën në Holandë. Bebe Rexha performoi “I Got You” si dhe këngën... Read More
07
November 2016
||
0 Comment

Cfare e pret Gigi Hadid

Gigi Hadid do të moderojë “American Music Awards” të këtij viti. Modelja 21-vjeçare dukej shumë e gëzuar të ndajë skenën e “Microsoft Theater” me yllin... Read More
06
November 2016
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com