Category

Gossip

Luana kerkon burre

Jemi mesuar tashme me buqetat qe moderatorja dhe se fundmi kengetarja Luana Vjollca merr. Por, mesa duket kesaj rradhe I kane bere goxha pershtypje, sa... Read More
18
February 2015
||
0 Comment

Duket se këngëtarja Bleona Qereti nuk ka dashur të rrezikojë edhe njëherë që të paraqitet me ndonjë veshje lakuriqe. Ajo ishte musafire në në ceremoninë... Read More
09
February 2015
||
0 Comment

Argjentina e martuar

Këngëtarja Argjentina Ramosaj,  zyrtarisht është e martuar. Ajo pranoi propozimin për martesë nga i dashuri Dukagjin Fetahu, dhe tashmë çifti është kurorëzuar dhe ka vendosur... Read More
08
February 2015
||
0 Comment

Abortet ne fame

Ndiqni disa nga emrat me te njohur te cilat jane perballur me abortet ne moshen e adoleshences.
05
February 2015
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com