Category

Kritike

Koincidence?

Vetem ti thote Noizy, por ku e ka gjetur kete? Nuk eshte hera e pare e ngjashmerive te ketyre “autentikeve” shqipetare me kenge te huaja.... Read More
13
March 2015
||
0 Comment

8 marsi

Largohemi paksa nga karakteri i faqes sone, qe ju afron me teper me boten e Rap, Hip-Hop dhe RnB apo vete showbizit dhe muzikes, duke... Read More
08
March 2015
||
0 Comment

Kesaj here Nora…

Le ta quajme kete jave, javen e ekspozimit, ose sic preferojne ta quajne vete kengetaret e skenave tona, java e zogut. Gjithcka nisi me Tunen,... Read More
09
October 2014