Category

Latest

Rihanna Dior

Me mire vone se kurre. Per here te pare ne historine e shtepise se modes franceze do te shohim si pjese te modeleve nje grua... Read More
16
March 2015
||
0 Comment

R.I.P

Plot 18 vjet nga ndarja nga jeta e nje legjende, Biggie. Homazhet jane te pervitshme, kesaj rradhe me nje sfide #ripbig dhe me nje verse... Read More
09
March 2015

Bleona ne XFactor

Këngëtarja Bleona Qereti është zgjedhur si një nga anëtarët e jurisë së X Factor Albania, dhe me paraqitjen e saj të parë mbrëmë, filloi me... Read More
24
February 2015