Category

Life Style

Nora edhe 100

Dhe per ti uruar Nores ditelindjen zgjedhim vete urimin qe motra esaj, Era, ka postuar ne rrjete sociale. ‘Urime norushi motrushi. Falemnderit qe ekziston. Falemnderit... Read More
25
March 2015

Nora, super mami

Në shikim të parë duket se këngëtarja e cila pritet të lind së shpejti, Nora Istrefi është çmendur. Por kjo është mënyra që Nora ka... Read More
23
March 2015

Tuna Minaj?

Tuna zgjedh gjithmone te vije ndryshe ne look, por shpesh koincidon me pamje te divave boterore. Kesaj rradhe ajo percjell nje stil Nicki Minaj, por... Read More
15
March 2015
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com