Category

Life Style

Noa dhe Argjentina

Argjentina Ramosaj sapo ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë. Cifti e ka pagëzuar vogëlushin me emrin Noah dhe për fansat e këngëtares... Read More
22
July 2015
||
0 Comment

40 por bombe

Vera ka ardhur por edhe pse tregojne nje vit me shume ne certifikatat e tyre, 40 vjecaret me ne ze te Holliwoodit mbeten adoleshente ne... Read More
08
July 2015
||
0 Comment

Me shume per Bleonen

Këngëtarja e cila po bën famë në tregun muzikor botëror, Bleona Qereti vazhdon që nëpër intervista të rrëfejë copëza nga jeta e saj private. Si... Read More
02
May 2015
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com