Category

Life Style

Deri ku arrin Bleona?

“Ajo është e njohur për veshjet e saj të guximshme në tapetin e kuq”. Me këto fjalë e nis britanikja “Daily Mail” komentin për këngëtaren... Read More
10
February 2015
||
0 Comment

Sresi sfide policise

Reperi i njohur nga Shqipëria, Stresi ndodhet në arrati dhe është është shpallur i kërkuar nga policia shqiptare.   Reperi ka kaluar kufirin dhe ndodhet... Read More
09
February 2015
||
0 Comment

Kush eshte?

Kemi pare shume sfida te #photoIwouldneverpost (fotoja qe s’do postoja kurre), por kjo nuk eshte nje nga ato. Gjejeni se kush nga yjet shqiptare eshte... Read More
03
February 2015
||
0 Comment

Stresi ne kerkim

Këngëtari Arkimed Lushaj apo siç njihet nga të gjithë me emrin e artit “Stresi” i ka shkaktuar një stres të vërtetë, tre efektivëve të Policisë... Read More
02
February 2015