Category

Life Style

Nje nga kengetaret qe i ben fansat e saj krenare gjithmone, nuk mungon te postoje foto ne isntagram me kapele me shenjen e UCK. Kjo... Read More
11
December 2014
||
0 Comment

Dafina per Ledrin

Kjo e fundit ka zgjedhur rrjetin social Instagram, për të thënë disa fjalë për Ledrin dhe miqësinë e saj me të. “ Ka 9 vite... Read More
09
December 2014
||
0 Comment

Franceska dhe Kallashi

Franceska Jace, nje nga fotomodelet me te bukura ne Shqiperi I ka dhuruar publikut foto vertet provokuese, nderkohe qe nga ana tjeter, Kallashi, gatuan me... Read More
02
December 2014
||
0 Comment

Adelina Tahiri

Kengetarja Adelina Tahiri eshte gjendur keto dite mes problemeve me rrjetet sociale. Behet fjale per llogarine e saj ne Instagram qe ka rene pre e... Read More
02
December 2014