Category

Life Style

Tuna Minaj?

Tuna zgjedh gjithmone te vije ndryshe ne look, por shpesh koincidon me pamje te divave boterore. Kesaj rradhe ajo percjell nje stil Nicki Minaj, por... Read More
15
March 2015

Madonna dhe 2Pac?

Ne nje interviste te bere nga Howard Stern, Madonna foli per fillimet e karrieres se saj, kur ajo ndihej shume “gangstere”. Per me teper pranoi... Read More
14
March 2015
||
0 Comment

Arbana nene

Arbana Osmani e ka festuar 8 Marsin me lindjen e djalit te saj, Joni. I urojme jete te gjate dhe te lumtur.
09
March 2015
||
0 Comment

Kim platin

Me nuancen e fundit qe ka perdorur ne floket e saj per te ndryshuar look, Kim eshte bere kryeqendra e memeve kryesisht me temen e... Read More
05
March 2015