Category

Life Style

||
0 Comment

Sresi sfide policise

Reperi i njohur nga Shqipëria, Stresi ndodhet në arrati dhe është është shpallur i kërkuar nga policia shqiptare.   Reperi ka kaluar kufirin dhe ndodhet... Read More
09
February 2015
||
0 Comment

Kush eshte?

Kemi pare shume sfida te #photoIwouldneverpost (fotoja qe s’do postoja kurre), por kjo nuk eshte nje nga ato. Gjejeni se kush nga yjet shqiptare eshte... Read More
03
February 2015
||
0 Comment

Stresi ne kerkim

Këngëtari Arkimed Lushaj apo siç njihet nga të gjithë me emrin e artit “Stresi” i ka shkaktuar një stres të vërtetë, tre efektivëve të Policisë... Read More
02
February 2015
||
0 Comment

Waffle house Vip

Ndonjehere na duket sikur njerez te famshem nuk mund te kene nje jete “normale”. Ndodhi te tilla na kujtojne seata jane po ashtu si te... Read More
01
February 2015

Nora ka befasuar sërish gjithë fansat e saj, duke u paraqitur me këtë veshje. Në njërën anë shumë atraktive dhe me stil, por në anën... Read More
27
January 2015
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com