Lajme

28 February 2019

Celebrimi ishte sekret por dasma e Ed Sheeran do të jetë madhështore!

Sipas “The Sun” thuhet se celebrimi i Ed Sheeranme Cherry Seaborn është bërë në dhjetor, pak para krishtlindjes, në shtëpinë e tij në Suffolk.

Ka qenë një ceremoni intime, me rreth 40 të ftuar, asnjë të famshëm, vetëm familjarë dhe miq të vjetër.

Por burime të huaja kanë shkruaja  Ed e Cherry kanë ndër mend të realizojnë një ceremoni tjetër, këtë herë të madhe, si Justin Bieber e Hailey Baldwin, ku do të ftojnë miqtë e famshëm, si Taylor Swift, këtë verë.

Teoria u konfirmua nga “Rudimental”, që pak javë më parë thanë se i kanë marrë ftesat dhe mezi po presin të marrin pjesë në dasmën e Ed e Cherry.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com